Безпека та екологічність при використані димохідних труб із нержавійки

Безпека та екологічність при використані димохідних труб із нержавійки

Димохід – це основний елемент опалювальної системи, основним призначенням якого є відведення диму, сажі і попелу. Даний елемент відповідає за безпечне користування опалювальним котлом. Тому під час вибору даного обладнання треба пам’ятати: димоходи, ціна на які дуже низька, можуть бути неякісними, а значить, небезпечними.

Димарі виготовляють із нержавіючої сталі, що відповідає загальним стандартам якості. Такі димохідні труби характеризуються високою жаростійкістю, а тому можуть експлуатуватися десятиліттями, не потребуючи ремонту чи заміни.

Розміри димоходу, згідно стандарту:

— довжина – не менше 5 метрів;
— висота труби – не більше 1 метра;
— перетин труби – круглий або овальний.

Під час експлуатації потрібно забезпечити нормальну вентиляцію та стежити за ступенем забрудненості димаря (обов’язково прочищати його, коли ступінь забруднення високий).

Димоходи зі сталі та кераміки – найпоширеніші серед покупців

Якщо вас цікавлять димоходи для твердопаливних котлів, варто звернути увагу на марку сталі. Найкращими в цьому випадку вважаються марки сталі 316 L, 316 і 321. Вони стійкі до утворення конденсату та можуть витримувати температуру до 700-800 градусів.

Сучасні димоходи з нержавіючої сталі легко встановлюються та підходять до будь-якого опалювального котла. При цьому вони екологічно безпечні та забезпечують ефективне горіння.