Бонуси в букмекерських конторах

Багато сучасних букмекерських контор пропонують своїм користувачам бонусні винагороди, бонуси бк можуть дуже сильно відрізнятися. Спробуємо краще розібратися з тим, що таке бонуси і які особливості вони мають.

Бонуси в букмекерських конторах

Чому БК пропонують бонуси

Чому взагалі букмекерські контори видають своїм користувачам бонуси? На перший погляд може здатися, що в цьому немає жодної логіки, оскільки бонуси сплачує сама букмекерська контора. Однак бонусні винагороди дозволяють залучити велику кількість нових користувачів, а також підвищити лояльність серед вже зареєстрованих беттерів. Саме тому багато букмекерів пропонують своїм клієнтам такі заохочення.

Основні види бонусів у букмекерських конторах для України

Бонус від бк може бути різним, найпоширеніші варіанти такі.

Бонус за поповнення рахунку

Щоб отримати таку винагороду, клієнт повинен поповнити власний баланс одним з доступних способів. Після цього йому буде зараховано заохочення на бонусний рахунок. Розмір такого бонусу здебільшого становить певний відсоток від суми зробленого їм депозиту, зазвичай це від 50% до 200%.

Бездепозитні бонуси у бк

Не так рідко зустрічаються і бездепозитні бонуси бк, які не вимагають від гравця поповнення рахунку та нараховуються за певні дії. Найчастіше такі заохочення гравець може отримати за реєстрацію, підтвердження номера мобільного телефону, завантаження мобільного додатка. Зазвичай розмір такого бонусу невеликий (не більше ніж 500 гривень).

Бонуси без депозиту користуються чималою популярністю серед любителів спортивних ставок, тому що для їх отримання немає необхідності поповнювати власний рахунок у букмекерській конторі.

Фрібет

Дуже поширений вид бонусної винагороди, яку надають багато букмекерських контор. Сам бонус є безкоштовною ставкою, тобто гравець отримує можливість укласти парі на будь-які події не ризикуючи своїми грошима. Якщо зроблена користувачем ставка не спрацьовує, він нічого не втрачає. У протилежному випадку гравець отримує грошову винагороду відповідно до коефіцієнта події та суми ставки.

Нерідко букмекерська контора обмежує події, для яких можна використовувати фрібет. Наприклад, забороняє робити ставки на події коефіцієнт яких менший за певне значення.

Ставка дня (підвищення коефіцієнта)

Говорячи про бонуси букмекерських контор для України не можна не сказати про таку винагороду як підвищення коефіцієнта. Найчастіше вона виглядає так. Букмекерська контора обирає певні події (щодня чи рідше) при ставці у яких коефіцієнт збільшується на певне значення.

Кешбек

У цьому випадку користувачеві повертається певний відсоток від зробленої ним ставки чи депозиту. Іноді, щоб отримати кешбек, потрібно виконати деякі умови, наприклад, поставити на подію з певним коефіцієнтом.

Страхування ставки

В багатьох букмекерських конторах користувачі періодично мають можливість застрахувати зроблену ставку. Якщо ставка не спрацює, у такому разі гравцеві буде повернуто поставлені ним кошти. Таким чином, користувач не ризикує.

Відіграш бонусів від бк

Бонуси бк у більшості випадків необхідно відіграти. Спочатку винагороду зараховують на бонусний рахунок, з якого немає можливості її вивести. Для виведення гроші потрібно переказати на основний рахунок, а для цього їх необхідно відіграти, виконати правило вейджера.

Що означає відіграти? Отримуючи бонуси бк за реєстрацію або заохочення інших типів у букмекерських конторах гравець повинен для їхнього відіграшу зробити ставок на певну суму. Зазвичай сума характеризується коефіцієнтом вейджера, який в описі бонусу найчастіше позначається так Х20 (замість 20 може бути інше число). Коефіцієнт говорить про те, у скільки разів треба більше поставити грошей, ніж сума бонусу.

Щоб зрозуміти, що таке вейджер, розглянемо це на конкретному прикладі. Припустимо, гравець отримує бездепозитні бонуси бк за підтвердження номера мобільного телефону у розмірі 500 гривень. Коефіцієнт вейджера такої винагороди складає Х15. Це говорить про те, що гравець має зробити ставок на 7500 гривень (500 гривень Х15 = 7500 гривень). Ставки не обов’язково мають бути виграшними, потрібно просто їх зробити. Тільки після цього кошти з бонусного рахунку буде переведено на основний і їх можна буде вивести.

Щоб не мати проблем у майбутньому, перед тим як взяти бонус від бк слід уважно прочитати умови його отримання та відіграшу.

Умови отримання бонусу бк

У більшості випадків букмекерські контори, надаючи бонуси своїм клієнтам, пред’являють певні умови їх отримання. Умови можуть відрізнятися залежно від букмекерської контори. Найбільш поширені такі вимоги:

  • Заохочення можна використовувати для ставок лише на певні види спорту.
  • Ставити бонусні гроші можна на події, що мають коефіцієнт не менший або не більший за певне значення.
  • Отриману винагороду необхідно відіграти, виконавши для цього всі вимоги.

Нерідко букмекерські контори висувають своїм користувачам інші умови.

У яких випадках букмекер може відмовити у бонусах за реєстрацію і не тільки своїм клієнтам

Іноді букмекерські контори можуть відмовляти своїм користувачам в отриманні бонусних винагород. Найбільш поширені причини для цього такі:

  • Гравець має більше одного облікового запису. Букмекерські контори не дозволяють своїм клієнтам мати більше одного облікового запису. Якщо користувач має два або більше облікових записів він порушує правила БК, а значить, йому не тільки відмовлять у видачі бонусної винагороди, але заблокують усі створені ним профілі.
  • Користувач є професійним беттором. Професійними бетторами називають тих користувачів, які роблять протилежні ставки на одну і ту ж подію в різних букмекерських конторах. Завдяки такому підходу вони не залишаються у програші, незалежно від результату події. Букмекерські контори активно борються з такими користувачами, позбавляючи їх бонусів та інших можливостей.
  • Гравець відмовляється проходити верифікацію. Робити ставки можуть лише повнолітні гравці. Щоб переконатися, що користувач повнолітній букмекерські контори вимагають від своїх гравців проходити верифікацію. У ході якої користувачі повинні підтвердити достовірність зазначених персональних даних. Якщо беттор відмовляється від верифікації тоді букмекер має право позбавити його бонусних винагород.

Це найбільш поширені причини, з яких букмекерські контори можуть відмовити своїм гравцям у видачі бонусних винагород.

Які бонуси пропонують букмекерські контори – найкращі бонуси бк

Гравців приваблюють найкращі бонуси бк, тому розглянемо найбільш вигідні пропозиції від сучасних букмекерських контор.

Фавбет

Популярний український букмекер Фавбет поспішає запропонувати своїм клієнтам бонусну винагороду у розмірі 100% від суми першого депозиту. Максимальна сума заохочення обмежена 4000 гривень. Також за перше поповнення балансу беттер отримує ставку без ризику на суму 500 гривень.

Вбет

Користувачі букмекерської контори Вбет після створення облікового запису можуть розраховувати на фрібет на суму до 1500 гривень. Заохочення можна використовувати протягом 7 днів з моменту створення облікового запису.

BetAndYou

За перший депозит, зроблений у букмекерській конторі BetAndYou, беттор може розраховувати на винагороду у розмірі 100% від суми поповнення рахунку. Максимальний розмір бонусу складає 5400 гривень, коефіцієнт вейджера складає Х5.

Sapphirebet

Бонуси бк за реєстрацію та перший депозит можуть отримати будь-який новий користувач букмекерської контори Sapphirebet. Для цього потрібно створити обліковий запис та поповнити баланс одним із доступних способів. Розмір заохочення становить 100% від суми поповнення, але не більше 4300 гривень. Коефіцієнт вейджера складає Х5, відіграти бонус необхідно протягом 30 днів.

Betwinner – бонуси бк без депозиту

Букмекерська контора Betwinner пропонує своїм клієнтам винагороду у розмірі 100% від суми першого депозиту. Максимально можлива сума – 3000 гривень. Мінімальна сума депозиту 1 євро. Коефіцієнт вейджера Х5, термін відіграшу 30 днів.

1Win

Букмекерська контора 1Win пропонує вітальний бонусний пакет на перші 4 депозити у розмірі 500%, максимальна сума всіх чотирьох бонусів 50 000 гривень.

Мегапарі

Всім новим гравцям, які створили обліковий запис і зробили перший депозит букмекерська контора Мегапарі, може запропонувати винагороду у розмірі 100% від суми поповнення. Відіграти отриманий бонус необхідно протягом 30 днів, коефіцієнт вейджера Х5.