Огляд букмекера Зенит

Огляд букмекера Зенит

Букмекерська контора Zenit входить до найбільш популярних букмекерів серед бетторів країн колишнього СРСР. Вона представлена на ринку спортивних ставок майже 25 років і є авторитетним брендом. Спробуймо краще розглянути всі особливості цього букмекера.

Основна інформація про БК Zenit

Букмекерська контора Зеніт почала приймати ставки на спорт ще 1998 році. Контора має ліцензію Кюрасао, яка робить її діяльність легальною. Букмекер пропонує своїм клієнтам широку лінію, тоталізатор, бонусне заохочення за перше поповнення рахунку, функціональний мобільний додаток та багато інших переваг. Відкрити рахунок можна у гривнях, тенге, доларах та інших валютах.

Рік відкриття1998 рік
ЛіцензіяКюрасао
Мінімальний депозит50 гривень
Мінімальна сума для виведення50 гривень
Мобільна версіяЄ
Мобільний додатокАндроїд, iOS
Онлайн чатЄ
Електронна пошта[email protected]
ТоталізаторЄ
Доступні валюти рахункуГривня, долар, євро, тенге, рубль
ТоталізаторЄ

Офіційний сайт БК Зеніт , вхід до особистого кабінету

Букмекерської контори зеніт офіційний сайт перекладено кількома мовами (російська, англійська, казахська та деякі інші). Незважаючи на те, що дизайн сайту був розроблений давно, він, як і раніше, виглядає актуально.

Інтерфейс сайту багато у чому стандартний, як у більшості букмекерських контор. У верхній частині інтернет ресурсу можна знайти навігаційне меню, зліва виводяться види спорту, доступні для ставок. Основну частину головної сторінки займає лінія, поділена на види спорту. Праворуч виводиться кошик ставок користувача.

У нижній частині сайту виводяться новини, текстова інформація про букмекерську контору, посилання на деякі розділи інтернет-ресурсу та контактні дані.

Мобільна версія букмекерської контори Зеніт, скачати

Користувачі, які віддають перевагу мобільному беттинг можуть скористатися версією сайту для мобільних пристроїв або мобільним додатком. Мобільний додаток зеніт букмекерська контора скачати завжди є можливість з офіційного сайту. Програма доступна для Android та iOS, вона займає небагато місця і дуже економно витрачає трафік.

Мобільна версія та програма відрізняються широким функціоналом, у цьому плані вони не відстають від версії сайту для персональних комп’ютерів. З їх допомогою користувачі можуть здійснювати такі дії: реєстрація, вхід у особистий кабінет, поповнення балансу, виведення фінансів, можливість робити ставки прематч та лайв, звернення до технічної підтримки, участь в акціях, отримання бонусів, перегляд статистики та багато іншого.

Реєстрація у БК Zenit

Щоб почати робити ставки, необхідна у БК Zenit реєстрація, яка складається з декількох етапів. Спочатку користувачеві потрібно вказати номер мобільного телефону, обрати країну, вказати дату народження, погодитись з правилами букмекерської контори та підтвердити реєстрацію. На вказаний номер телефону прийде СМС з кодом, який потрібно буде вказати в спеціальному полі.

Після закінчення реєстрації користувач зможе здійснити вхід до БК зеніт особистий кабінет, для цього необхідно використовувати реєстраційні дані. В особистому кабінеті можна вказати всю решту персональної інформації (прізвище, ім’я, місце проживання та інше). Необхідно вказувати лише достовірні персональні дані.

Лінія та розпис, матчі для ставок у БК Зени

У лінії букмекерської контори Зеніт у прематчі щодня доступно близько 4000 подій для ставок. Є можливість робити ставки на більш ніж 20 різних видів спорту (від керлінгу до футболу), можна ставити і на кіберспорт (КС ГО, Дота 2, Lrage of Legend та інші).

Представлені у лінії події зручно сортувати за різними критеріями (види спорту, популярність, час початку події), що дозволяє швидко знаходити те, що цікавить користувачів.

Розпис для популярних подій нерідко дуже широкий і може включати 500-700 або навіть більше маркетів. Для менш популярних подій кількість маркетів менша.

Якщо серед представлених на сайті видів спорту не вдалося знайти потрібний, тоді слід зайти в категорію інше. Тут представлені дисципліни, які не можна віднести до жодної з існуючих на сайті категорій.

Коефіцієнти та маржа

Рівень коефіцієнтів та маржі залежить від виду спорту. Найбільш привабливі коефіцієнти для футболу, хокею та тенісу:

 • Футбол. Маржа для топ 5 національних футбольних першостей становить 3-5%, для решти чемпіонатів рівень маржі вищий за 5-7%.
 • Теніс. Для найпопулярніших подій зі світу тенісу маржа становить 4-5%, для решти до 6%.
 • Хокей. Маржа для НХЛ 4-5%, у той час як для решти хокейних ліг 5-8%.
 • Баскетбол. Для НБА маржа 3-5%, решта баскетбольних змагань до 7%.
 • Єдиноборства. Середній обсяг маржі для єдиноборств становить 6-8%.
 • Кіберспорт. Для кіберспортивних дисциплін середній рівень маржі становить від 6 до 8%.

Деякі особливо популярні події (фінал ліги чемпіонів, фінал чемпіонату світу) можуть мати нижчу маржу.

Лайв ставки

Лінія у лайві в середньому містить близько 500 подій щодня (у вихідні дні часто помітно більше). БК Зетіт матчі доступні для лайв ставок можна сортувати за алфавітом та популярністю, а також додавати події у обране. Маржа для лайву вища ніж для прематчу і становить 6-8%.

У розділі з лайв ставками є досить велика кількість корисних функцій, серед яких: матч-центр, обране, внутрішній пошук, підсвічування коефіцієнтів. Завдяки наявності цих функцій робити лайв ставки тут особливо зручно.

Методи оплати

Продовжуючи огляд бк Зеніт не можна не сказати про способи поповнення рахунку та виведення коштів. На цей час доступно більше 10 способів:

 • Банківські картки;
 • Електронні гаманці Ківі, Скрілл та інші;
 • Мобільні платежі;

Мінімальна сума для поповнення балансу становить лише 50 гривень, мінімальна сума виведення також дорівнює 50 гривням. Термін виведення залежить від способу, середнє значення від 1 до 3 робочих днів.

Бонуси

Букмекерська контора Зеніт не може похвалитися великою кількістю бонусів. Ймовірно, це пов’язано з тим, що вона пропонує високі коефіцієнти, тому бонусну винагороду вважає зайвою. Однак у БК Зеніт є вітальний бонус, розмір якого до 5 000 гривень. Крім цього періодично букмекер проводить різноманітні акції та розіграші. Дізнатись про актуальні завжди є можливість у відповідному розділі на сайті букмекерської контори.

Служба технічної підтримки

Якщо у користувача з’являться будь-які питання, наприклад, на які в БК зені матчі можна робити ставки, можна звернутися в службу технічної підтримки. Доступні такі канали зв’язку:

 • Електронна пошта [email protected];
 • Онлайн чат (є доступ у всіх авторизованих користувачів);
 • Телефон;

Найчастіше співробітники саппорта швидко та докладно відповідають на всі поставлені їм питання.

Дзеркало БК Зеніт

Якщо при вході на сайт букмекерської контори Зеніт виникнуть ті чи інші складності завжди можна використовувати для бк Зеніт дзеркало. Дзеркалом називається точна копія сайту БК Зеніт, що повторює його дизайн і функціонал. Щоб дізнатися про актуальну адресу дзеркала букмекерської контори Зеніт варто звернутися до служби технічної підтримки.

Огляд головних переваг БК Зеніт

Закінчуючи огляд бк Зеніт можна виділити найбільш істотні переваги цієї букмекерської контори, до яких можна віднести:

 • Наявність ліцензії;
 • Широка лінія прематч (близько 4000 подій щодня);
 • Коефіцієнти вищі за середнє значення;
 • Зручний інтернет-сайт;
 • Є мобільна версія та мобільний додаток;
 • Непоганий розділ зі статистикою;
 • Велика кількість способів поповнення балансу та виведення коштів;
 • Широкий лайв розділ (щонайменше 500 подій щодня);
 • Якісна робота служби технічної підтримки;

Всі ці сильні сторони зробили букмекерську контору Zenit дуже популярною серед багатьох любителів спортивних ставок.